Firma „EKO-PASZA” Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku polskim od października 2004 roku i od tego czasu wytrwale pracujemy na markę solidnego i profesjonalnego partnera.

 

Zajmujemy się pozyskiwaniem produktów powstających w sektorze spożywczym i oferujemy je dalszym kontrahentom jako materiał możliwy do wykorzystania do skarmiania zwierząt gospodarskich.
Nasza firma posiada wszelkie pozwolenia na odbiór i zbieranie odpadów. Mimo iż jesteśmy firmą bardzo młodą wciąż się rozwijamy, doskonalimy i poszerzamy naszą ofertę starając się sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów. Właśnie z myślą o nich wdrożyliśmy system kontroli jakości dla pasz GMP+ B.2 oraz b 4.1.  Gwarancją jakości świadczonych przez nas usług oraz oferowanych produktów jest doświadczona i profesjonalna kadra pracowników oraz zaplecze sprzętowe. Nie bez znaczenia są szerokie międzynarodowe merytoryczne kontakty naszej firmy.

 

Eko-Pasza współpracuje z uznanymi i sprawdzonymi dostawcami używając surowców najwyższej jakości. W tym celu kwalifikujemy naszych dostawców i oceniamy ich wpływ na jakość naszych wyrobów. Dostawcy Eko-Paszy są wiodącymi producentami żywności dla ludzi w Polsce.

Transport jest naszym drugim ważnym ogniwem, o który dbamy z najwyższą starannością. Naszym celem jest terminowość, jakość i bezpieczeństwo dostarczenia towaru. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym i

krajowym. Przewozimy ładunki sypkie, drobnicowe i płynne pojazdami o różnej zabudowie takie jak ruchome podłogi, wywrotki, cysterny oraz hakowiec. Posiadamy również wywrotkę przystosowaną do zakiszania mokrych pasz poprzez kładzenie rękawów.Nasz tabor to nowoczesne pojazdy spełniające normę Euro 6, takich marek jak Renault, Daf oraz Volvo. Na potrzeby klientów wdrożyliśmy system jakości GMP B4 „Transport”.

 

Lata doświadczeń i pracy zawodowej zaowocowały uznaniem naszych klientów, potwierdzonym stałymi kontraktami oraz zaufaniem naszych dotychczasowych klientów, których z sukcesem obsługujemy od wielu lat. Klientami naszej firmy są indywidualne gospodarstwa rolne zlokalizowane w południowo-zachodniej części Polski oraz zakłady produkcji rolnej. Prowadzimy szeroko pojętą współpracę z zagranicznymi firmami o podobnym zakresie działalności jak nasza firma.