EKO-PASZA Sp. z o. o.
Górzec 13
57-100 Strzelin

e-mail: ekopasza@ekopasza.pl
www: www.ekopasza.pl
numery faksów: +48 71 707 28 39 lub +48 71 707 28 60

NIP: 914-15-01-246
REGON: 933031308
KRS: 0000219155
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Rejestrowy KRS

Dokumenty do pobrania:

 

 


Numery telefonów i adresy e-mail:

Grzegorz Iwan
e-mail: Grzegorz@ekopasza.pl
Trans: 84019-4
tel: +48 71 707 28 36
Bartłomiej Górski
e-mail: Bartlomiej@ekopasza.pl
nr trans: 84019-3
tel: +48 71 707 28 35
Lucyna Skrzydłowska
e-mail: Lucyna@ekopasza.pl
nr trans: 84019-7
tel: +48 71 707 28 14
Jacek Kącki
e-mail: Jacek@ekopasza.pl
nr trans: 84019-9
tel: +48 71 707 28 32
Magdalena Waleńczak de Moor
e-mail: Magdalena@ekopasza.pl
tel: +48 71 707 28 41
Magdalena Rudkowska
e-mail: Magda@ekopasza.pl
tel: +48 71 707 28 42
Ewelina Wolicka
e-mail: Ewelina@ekopasza.pl
tel: +48 71 707 28 63
Małgorzata Wach
e-mail: M.Wach@ekopasza.pl
tel: +48 71 707 28 64
Wilfried de Moor
e-mail: Wilfried@ekopasza.pl
tel: +48 71 707 28 66

 

 


Mapa Dojazdu:


View Larger Map